Rood Groene Bol
Details
-
Wat
1 bol gedurende 1 minuut
-
Wanneer
17 maart 2025 (20:46)
-
Waar
-
Status
Ongeïdentificeerd
- Alle details weergeven
HAARLEM, NH —
Ik zat op de bank met me vriendin tv te kijken en zag vanuit het raam een ster naar een ster schieten. Als in verplaatsen. Toen dacht ik, dat kan niet. Ik deed de kamerlicht uit en heb meteen me telefoon gepakt en ben gaan filmen. De bol ging zich rustiger bewegen, ging nog wat naar boven en beneden. Op geven moment accelereerde het enorm, naar voren of omhoog. Omdat het ver was is het moeilijk in te schatten of het naar beneden vloog of naar voren. Van de snelheid schrok me vriendin (heb op de film het geluid uit gezet/ heb de orgineel met geluid in bezit). Het verdween richting Alkmaar. Naar mijn idee met een observerende vliegstyle.
Heb meteen flightradar aangezet. Weet hoe vliegtuigen eruit zien. Die stegen namelijk op tijdens het filmen ten oosten van het beeldmateriaal. Ben tevens een vliegtuig spotter en fan van straaljagers.
Een helikopter was het zeker niet gezien snelheid van verplaatsing. Omhoog en ineens naar beneden. Het licht/bol zelf was veel te groot om een simpele drone te zijn. Zeker de afstand moet zeker Sloterdijk/Amsterdam zijn geweest.
Heb 4 foto's erbij gezet. De laatste foto is ook een ster zichtbaar rechts in beeld. Het object zelf was feller.
Top 3 ufo-boeken
-
2
Taede A. Smedes
De ufo’s van Gorredijk
Een historische constructie van een opmerkelijke ufo-golf in 1974
Meer: ufo-meldingen uit Haarlem, ufo-meldingen uit Noord-Holland
Reacties
Reacties die niet bijdragen aan een oplossing worden verwijderd. Plaats een melding als u zelf ook een UFO hebt gezien!