2 objecten met ieder 3 bollen en onbekend beeld bij lataarnpaal
Details
-
Wat
2 geluiden gedurende 1 seconden
-
Wanneer
17 september 2021 (20:38)
-
Waar
-
Status
Ongeïdentificeerd
- Alle details weergeven

ALMERE, FL —
Ik controleerde de videobeelden van de deurbell en zag iets opmerkelijks.
Twee vliegende objecten, ieder met 3 lichtbollen. Verder nog objecten te zien rechts boven lantaarnpaal. Twee objecten vliegen eerst hoog, even wel en niet in beeld en na een tijdje weer terug in beeld en komen steeds lager richting de deurbel, over de busbaan heen en voor de groenstrook/bosjes en vliegen na x seconden weer weg.
Het vreemde is dat ik rechts van de lantaarnpaal
Als een drone zo dicht bij een deurbel komt, dan moet het geluid wel te horen zijn neem ik aan. Ik hoor geen bijzonder geluid.
Video opgenomen in Almere-Haven
Video is opgenomen op een vrijdagavond, 17 september 2021 om 20.38 uur.
Is dit een nieuwe manier om huizen te verkennen door inbrekers of personen die met een laserpen actief zijn... of is het toch iets anders?
Iemand enig idee wat dit kan zijn?
video:
https://www.youtube.com/watch?v=xR4T4laC1J4
Top 3 UFO boeken
Meer: UFO-meldingen uit Almere, UFO-meldingen uit Flevoland
Volg ons op Facebook of Twitter en de laatste UFO's landen vanzelf in je timeline.
Reacties
Reacties die niet bijdragen aan een oplossing worden verwijderd. Plaats een melding als u zelf ook een UFO hebt gezien!